Net als elk jaar organiseert FlexKnowledge ook dit jaar het ‘Seminar Kostprijs en andere actualiteiten voor 2027’. De opzet is niet gewijzigd, dus één zeer kundige spreker die de onderwerpen diepgaand behandelt, géén sponsors die ook hun verhaal kwijt moeten en na afloop ben je weer helemaal op de hoogte. Ook dit jaar verzorgen we naast de seminars weer webinars, waarbij we de onderwerpen verdelen over twee sessies. De webinars kun je zowel live als on demand bekijken.

Wat zijn de onderwerpen?

Er staat voor 2027weer heel wat te gebeuren en natuurlijk komt het allemaal aan bod. Nu al staan de volgende onderwerpen vast:

  • De (wijzigingen in de kostprijs voor 2027 in harde cijfers
  • De stand van zaken rondom de nieuwe wet- en regelgeving
    • De WTTA
    • De wet VBAR
    • De wet Meer Zekerheid voor Flexwerkers
    • Wetswijzigingen waar je verder rekening moet houden in 2027 en wellicht al aan moet denken voor 2028

Het programma wordt later dit jaar natuurlijk verder uitgewerkt.

Wie is de spreker?

Het programma wordt verzorgd door Marcel Reijmers.

Voor wie is het?

Deze bijeenkomsten zijn bedoeld voor commercieel hoger- en middenkader, manager en teamleider salarisadministratie, financieel managers of directeuren van uitzenders, detacheerders en payrollers, maar ook andere geïnteresseerden zijn natuurlijk van harte welkom!

Wat kost het?

De kostprijs seminars kosten € 325,- per persoon. Helpdeskabonnees krijgen voor 1 persoon gratis toegang en collega’s krijgen € 75,- korting.

De webinars kosten € 120,- per stuk. Helpdeskabonnees kunnen met 1 persoon gratis deelnemen (niet in combinatie met het seminar) en collega’s betalen maar € 70,-.

Er is geen combinatiekorting als je je voor beide webinars en/of het kostprijs seminar inschrijft. Alle bedragen zijn exclusief BTW.

Waar is het?

We organiseren dit jaar drie seminars en weer op drie verschillende locaties. Let dus goed op bij het inschrijven dat je de juiste locatie kiest!

Programma

  • 14.30 tot 15.00 uur Ontvangst en registratie
  • 15.00 tot 16.15 uur Eerste deel van het programma
  • 16.15 tot 16.45 uur Pauze met snack, netwerkmoment
  • 16.45 tot 18.00 uur Tweede deel van het programma

Inschrijven? Dat kan onderaan de pagina.

Live webinars

Vind je het prettiger om dezelfde presentatie als webinar te volgen, dan kan dat ook. We hebben de onderwerpen verdeeld over twee webinars van ongeveer 1,5 uur. Je kunt tijden en data met elkaar combineren en je kunt ook één van beide volgen.

Tijdens deze webinars verzorgt Marcel Reijmers de presentatie en kun je je vragen via de chat stellen Vragen die voor iedereen interessant en/of relevant zijn, worden direct centraal beantwoord.

De verdeling van de onderwerpen

In het eerste webinar komen de kostprijswijzigingen en de CAO-wijzigingen aan bod. In het tweede webinar de andere onderwerpen. Je kunt beide webinars los van elkaar volgen of op allebei inschrijven. Op het inschrijfformulier kun je de verschillende tijden en dagen met elkaar combineren.

Data

  • Deel 1, Kostprijs en CAO-wijzigingen
    • Woensdag 2 december om 10.30 uur
    • Maandag 7 december om 10.30 uur
    • Donderdag 10 december om 10.30 uur
  • Deel 2, Wijzigingen StiPP, arbeidsovereenkomsten en ontwikkelingen wet- en regelgeving
    • Woensdag 2 december om 14.00 uur
    • Maandag 7 december om 14.00 uur
    • Donderdag 10 december om 14.00 uur

On demand webinars

Lukt het je niet om bij de live webinars te zijn, dan is er nog steeds geen man overboord. Alle webinars zijn ook on demand terug te kijken en ook dan kun je je vragen stellen. Alleen worden ze niet direct beantwoord, maar op een later tijdstip via de mail of telefoon.

De on demand webinars zijn enkele dagen na de laatste live uitzending terug te vinden op onze website

Inschrijven voor een of meer webinars

Klik hier om je in te schrijven voor de webinars. Het inschrijfformulier opent op een nieuwe pagina.

Inschrijven voor het seminar

Seminar Kostprijs en andere actualiteiten 2027

"*" geeft vereiste velden aan

Je eigen naam*
Naam van collega die meekomt
Als er ook collega’s op een andere dag komen, moet je die apart aanmelden.
Naam van collega die meekomt
Als er ook collega’s op een andere dag komen, moet je die apart aanmelden.